Sada je: pet tra 25, 2014 5:13 am.

Iskustva bildanje i sl..

Ovdje je sve dozvoljeno :-)

Moderator/ica: 125cc Moderator

Iskustva bildanje i sl..

PostPostao/la tomo_92 » ned srp 11, 2010 12:40 am

Zanima me ima tko kakvih iskustva,dosadno mi pa citam malo onak raspitujem o svemu..
Kako po vama najviše dobit na izgledu po pitanju mišića i sl..
Cuo sam da su spominjali i neke injekcije i sl...
tomo_92
125cc Rider

Re: Iskustva bildanje i sl..

PostPostao/la Zeky » ned srp 11, 2010 3:16 am

tomo_92 je napisao/la:Zanima me ima tko kakvih iskustva,dosadno mi pa citam malo onak raspitujem o svemu..

da ja iman volje za bildanje, ne bi uzima ništa, nikakve inekcije ni preparate, nego samo jest normalno, vježbat i to je to...
Ali šteta šta to meni brzo dosadi, pa ništa od toga
Honda CRM 125
Zeky
125cc Kralj

Vozim: Honda CRM-125R

PostPostao/la Stedul » ned srp 11, 2010 8:41 am

tomo_92 je napisao/la:Zanima me ima tko kakvih iskustva,dosadno mi pa citam malo onak raspitujem o svemu..

Hhh... da bi uzimao te kako ti kažeš, injekcije, moraš več imat dosta dobru podlogu od prije, tj. najprije se kreće od lakših stvari (proteini na prirodnoj osnovi), a tek onda ako se želiš baš bacit u bodybuilderske vode, onda bi uzimao injekcije, tj. steroide! ;)

Ali preporučam ti da se maniš toga! ;) Osobno mrzim teretanu, i makar me moji stalno nagovaraju da idem s njima, nikada nisam išao, ali ako si već odlučio to, onda ti je važno da ti netko kompetentan objasni kako radit sve te vježbe i kolika zastupljenost treba biti koje vježbe, jer raditi neku vježbu neispravno je najgore što možeš napraviti, a ima tu dosta stvari na koje se treba pazit. Također, nemoj se bazirati na samo jednu skupinu mišića, nego vježbaj sve (prsa, trbušnjake, leđa, bicepse, tricepse, noge, kvadricepse.... ), jer obično dečki znaju doć u teretanicu pa napumpat ruke i prsa, a škemba ostane, i nožice ko dvije čačkalice,... -.- Tako da ti je važno sve vježbat.... Također je dobro uz teretanu radit i trenigne trčanja, bicikla, plivanja,... to puno pomaže u formi i izgledu mišića.... Što se tiće (prehrambenih) dodataka za rast mišića, proteini su ti skupi, i ja smatram da su za neke umjerene korisnike nepotrebni. Nakon treninga pojedi nešto proteinski bogato, npr. piletina, puretina, jaja, mliječni proizvodi (posebice sir i sirutka), i neko voće neposredno nakon treninga!
To je ugrubo to... :D :D
I ne zaboravi da veliku ulogu u tome igra genetika, ako prirodno nisi napravljen za tako nešto, dosta teško ćeš doći do željenog cilja! ;)
The power of dreams!
Stedul
125cc Veteran

PostPostao/la tomo_92 » ned srp 11, 2010 9:58 am

A cuo sam da i poslije steoroida ak opet se ne uzima to da koža postane kao da imaš 100godina..
A ja bi probo nkj,al su takve financije da se nemože ništa.
tomo_92
125cc Rider

PostPostao/la NSRboy » ned srp 11, 2010 10:03 am

sta ces bezveze u sebe metat nekoga kurca?
ja dajem potpis na ono od stedula :respect: :thumbup:
ஜ۩۞۩ஜ
NSR u ♥
ja u kurcu
ஜ۩۞۩ஜ
feel the fire that burns in your heart --> MOTORBIKES ♥
NSRboy
125cc Veteran

Vozim: Honda NSR 125R , Honda MTX 125R

PostPostao/la tomo_92 » ned srp 11, 2010 10:35 am

Ako se netko tu bavi nek mi preporuča scime početi..itde
tomo_92
125cc Rider

PostPostao/la SR-ka » ned srp 11, 2010 10:59 am

tomo_92 je napisao/la:Ako se netko tu bavi nek mi preporuča scime početi..itde

trening, trening i trenign, zaboravi na tablete, ak ces uzimati injekcije, steroide i slicno debil si.
ako bas hoces postoje Weiderovi proteini koji su dodatak prehrani, pa to gutaj ili papaj uz banane i tak... ugl. vitaminski shake-ovi su to... ali ostalo zaboravi...
SR-ka
Moderator

Vozim: 1.2

PostPostao/la tomo_92 » ned srp 11, 2010 11:35 am

Ma mislil sam da se zjaćam malo,al neznam otkud počet,a da netreba tolko financijske potpore..
tomo_92
125cc Rider

PostPostao/la Jack Daniels » ned srp 11, 2010 11:38 am

Krenuo u teretanu prije mjesec i pol.. tri puta tjedno, ostali dani odem malo trcat, uzeo sam si neke proteine za pocetak iz dm-a pa to maznem u obliku sheika(kako se ovo pise? :oops:) poslje treninga...= vec vise nego zadovoljan, a rezultati vidljivi ;)
E da.. pocet je najgore.. ono dok jos si tamo neki noob pa moras svako malo pitat ljude sta je sta, al natjeraj se tih tjedan-dva poslje je puno bolje.. ja jedva cekam kad cu ici sljedeci put :da: nađi nekoga prijatelja pa idite skupa...
Ma kakve inekcije... bjezi od svih tih umjetnih stvari..
Uglavnom stedul je rekao ono bitno, da ne ponavljam :klap:
...uzivaj :thumbup: :lol:
...and that will be everything. xD
Jack Daniels
125cc Rider

Vozim: Yamaha Wr 125 x

PostPostao/la pcela » ned srp 11, 2010 12:09 pm

moja preporuka izbjegavaj teretanu osim ako nezelis doc ko kutija,svako 2.-3. dan 5-10km trcanja konbinirano sa biciklon za pocetak,doma napravis par serija trbusnjaka,sklekova,zgibova,cucnjeva itd... odes u ducan za sportsku prehranu i pitas nesto za dodatak prehrani stim da uz to ujutro jedes zitarice,cokololino konbinirano sa mlikon,popodne ide manistra,meso,zelje,juha normalan rucak a navecer skroz nesto lagano mladi sir,jogurti uglavnom tako nesto.ovo ti je prehrana otprilike kako bi trebala bit stim da izmedu 3 obroka uvik ubacis jos nesto tipa voce i nikako se izgladnjivat
pcela
125cc Manijak

Vozim: K5 sfera50 e36cabrio

PostPostao/la R4ptor » ned srp 11, 2010 12:17 pm

ak bi meto injekcije u sebe,onda odmah odi i umetni si siilkone nekakve,i smanji testise,umjetnjak jedan
R4ptor
125cc Veteran

Vozim: Detara 125

PostPostao/la GhostRider » ned srp 11, 2010 1:46 pm

SR-ka je napisao/la:
tomo_92 je napisao/la:Ako se netko tu bavi nek mi preporuča scime početi..itde

trening, trening i trenign, zaboravi na tablete, ak ces uzimati injekcije, steroide i slicno debil si.
ako bas hoces postoje Weiderovi proteini koji su dodatak prehrani, pa to gutaj ili papaj uz banane i tak... ugl. vitaminski shake-ovi su to... ali ostalo zaboravi...

tocno vis kak tock zna..ja isao u teretanu i samo pio proteine tj. shake dva puta na dan poslije treninga i navecer prije spavanja,svaki dan bio u teretani,svaki dan druge skupine misica radio i kad sam dosao doma nazderes se ko budala jer ti se apetit otvori i onda jos popijes proteine i za par mjeseci dobijes masu,al vazno je nakon tri mjeseca prestat pit proteine i onda tri mjeseca bez proteina da malo ucvrstis misice i tak dalje ugl. kad dodes u teretanu pitas tamo trenera pa ti on sve objasni...
GhostRider
125cc Rider

Vozim: Ktm

PostPostao/la Ruda » ned srp 11, 2010 2:22 pm

proteini su samo dodatak prehrani i nisu u ničemu štetni, slobodno se piju al kak je neko spomenul, treba prestati da se nebi mišići naviknuli na to i onda dok prestaneš piti omlohaviš ko stara bakica :mrgreen:
stari mi ide u teretanu 11 godina, ne pije nikakve proteine, dodatke, bla bla pa ga je raptor videl i sigurno more potvrditi da je malo veći čovek, a više se ne forsa, sad si samo formu održava.. teretana je super, bar si u kondiciji :kiss: trčanje ne, hodanje DA, 100x je zdravije i bolje makar nekom smiješno zvuči, efektivnije ti je 10km prehodati nego pretrčati, a kaj je najbolje, i zdravije :klap:
Ruda
Administrator

Vozim: Yamaha DT 125

PostPostao/la tomo_92 » ned srp 11, 2010 2:43 pm

A di se mogu nabaviti steoridi i po kojoj cjeni..
Citam i piše da metan je kao među najčećešćim sta se koristi..
tomo_92
125cc Rider

PostPostao/la R4ptor » ned srp 11, 2010 3:01 pm

pričam za steroide i igle djeco :bic: :pljus:
R4ptor
125cc Veteran

Vozim: Detara 125

Sljedeća

Natrag na Chat

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.